Nazwa forum

Forum klasy G1A !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-17 22:28:36

FifiHyuga

http://i42.tinypic.com/25sooig.png

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 126
Punktów :   

Perfect Girls Evolution

Nazwa Anime : Perfect Girls Evolution
Autorzy : Yamato Nadashiko oraz Shichi Henge
Ilość odcinków: 25 - koniec
Ilość chapterów - Z tego co wiem to 80 + i wciąż dochodzą.



Fabuła :

4 najprzystojniejszych chłopaków wynajmują razem wille . Właścicielka posiadłości oznajmia im, że nie będą musieli płacić wynajmu jeżeli zrobią z jej bratanicy prawdziwą damę. Bratanica o Imieniu Sunako okazuje się być typem " emo " ..tzn.Ogląda horrory i specjalnie readuje na słowa typu.Rzeźnik czy też morderca.
Posiada także 3 zabawki Hiroshiego - Manekin człowieka bez organów i ze " poranią " połowa ciała. Josephine - szkielet oraz Akira - Połowa.? Manekinu człowieka. Sunako swoich współlokatorów nazywa " olśniewającymi istotami " uważa , że są zbyt piękni jak dla Niej samej.Kiedy którys z chłopaków { Kyouhei najczęściej } do niej podejdzie dostaje " maniakalnego wytrysku krwi z nosa "

Czy Kyouhei i pozostali zrobią z Sunako prawdziwą dame.? Poczytacie , zobaczycie i się dowiecie

Bohaterowie : Kyouhei , Takenawa , Yuki , Ranmaru , Sunako , Noichi

Rodzaj : Hmm .. Tutaj trudno jest znaleść rodzaj .. Ale Moim zdaniem można uznać to za Romantyzm + Komizm/abstrakcja ..

Anime - można obejrzeć na kreskowki.fani.pl
Manga - zaś mange na onemanga

Wszystkim którzy nie znają tego ani serdecznie je polecam .. A i innych znanych w tym anime proszę o oceny. Obecnie Anime znajduje się na 3 miejscu mojej listy najbardziej lubianych. A lista liczy około 60 + anime.




Przepraszam za chaotyczne napisanie , ale pisałem to z półtorej godziny i Mi się usuneło .. Więc chciałem szybko odnowa zrobić .. No i wyszło jak wyszło

PS. Ludzie.!! Jak robicie tematy o Anime , to nie piszcie 1 czy 2 zdania .. Jak osoba nie znająca tego Anime ma spostrzec to  skoro napisane jest tylko "  Fajne , bo leci na Jetixie i jest śmieszne bo emitują to o 20.00 " lol .. No weźcie się zastanówcie , bo do niczego innego jak spamu nie prowadzicie.

Uwaga !! Większość z Was ogląda anime takie jak " Pokemony " czy " Naruto " , te anime jest zupełnie inne .. Nie ma tak żadnych bitew/walk , lecz jest dużo krwi ( ) .. To nie znaczy , że te anime jest gorsze.!

Offline

 

#2 2009-02-18 14:57:16

lordrobert

http://i39.tinypic.com/2h4dbg4.png

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 60
Punktów :   

Re: Perfect Girls Evolution

lol ty takie cos..... ogladasz???? hmm dla mnie to by byla nuda dlatego ze akcji jest000000000

Offline

 

#3 2009-02-18 15:48:25

FifiHyuga

http://i42.tinypic.com/25sooig.png

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 126
Punktów :   

Re: Perfect Girls Evolution

lordrobert napisał:

lol ty takie cos..... ogladasz???? hmm dla mnie to by byla nuda dlatego ze akcji jest000000000

Nudy.? Haha .. Nie oglądałeś a się wypowiadasz ..
Tak poza tym , oglądam wszystkie rodzaje anime , oprócz Vampiry/Wilkołaki itp.

0 Akcji.? Hahah .. Akcja jest cały czas , tylko w innej formie.


Za wypowiadanie się na temat anime , którego nie znasz i na dodatek komentowanie Go dostaje 1 pkt warn.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teamofshadow.pun.pl www.typennington.pun.pl www.killarneypopolsku.pun.pl www.skalna-jaskowicka.pun.pl www.indonesia.pun.pl